Szkoła Języka Angielskiego AiT Tomasz Olszowy
... jesteś tu, gdzie najlepiej się uczyć
Kursy językowe
 Kursy języka angielskiego
 
Uwaga: Rozpoczynamy zapisy na rok szkolny 2019/2020.

W ofercie mamy kursy dla dzieci od 4 klasy szkoły podstawowej, licealistów i uczniów techników!

Ponieważ egzamin ósmoklasisty jest wymagającym egzaminem zapraszamy na zajęcia wszystkich uczniów, którzy chcą się jak najlepiej przygotować do tego trudnego egzaminu. Szczególnie serdecznie zapraszamy uczniów pierwszej klasy liceum w trybie 4-letnim oraz uczniów pierwszej klasy technikum w trybie 5-letnim - wasza matura będzie trudniejsza od matury dotychczasowej, zgodnej ze starą podstawą programową, tak więc lepiej zacząc przygotowania dużo wcześniej.  Z naszą pomocą będzie o wiele łatwiej.


Co nas wyróżnia:

Bezpośredni kontakt z uczniem - 
nasza szkoła działa już od początku 1998 roku i przez cały ten czas nie zmieniło się nasze podejście: wciąż najbardziej liczy się dla nas bezpośredni kontakt z uczniem i wyniki nauczania. Z tego względu nie zatrudniamy lektorów ani też nie zwiększamy rozmiarów grup. 

Nasza oferta skierowana jest głównie do uczniów szkoły podstawowej od klasy 4 szkoły podstawowej oraz licealistów i uczniów techników, dla których prowadzimy zajęcia przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty i maturalnego. 
 
W przypadku zainteresowania osób spoza tej grupy wiekowej, istnieje możliwość zorganizowania dodatkowej grupy, realizującej odrębny materiał.
 
Oferowane przez nas kursy trwają od połowy września do końca roszku szkolnego w czerwcu i w tym czasie każda grupa ma 60 spotkań po dwie 45-minutowe lekcje.
 
W tym roku po raz kolejny istnieje mozliwość zorganizowania grupy z zajęciami wyłącznie w soboty (4 lekcje jednorazowo).

 
Ze względu na fakt, że dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, a od lat liczba chętnych zdecydowanie przekracza liczbę dostępnych miejsc, zachęcamy do jak najwcześniejszych zapisów na kolejny rok szkolny.
Strona głównaKursy językoweTłumaczeniaKontaktRODO