Szkoła Języka Angielskiego AiT
... jesteś tu, gdzie najlepiej się uczyć
Kursy językowe
 Kursy języka angielskiego
 
Uwaga: Rozpoczynamy zapisy na rok szkolny 2018/2019.

W ofercie mamy kursy dla dzieci od 5 klasy szkoły podstawowej, gimnazjalistów i licealistów!

W tym roku po raz ostatni przygotowujemy się do egzaminu gimnazjalnego oraz PIERWSZY raz ósmoklasiści będą zdawać NOWY egzamin na zakończenie szkoły podstawowej.

Ponieważ egzamin ósmoklasisty jest wymagającym egzaminem na poziomie A2+, zapraszamy na zajęcia wszystkich uczniów, którzy chcą się jak najlepiej przygotować do tego trudnego egzaminu.
Z naszą pomocą będzie o wiele łatwiej.

ZAPRASZAMY!


Co nas wyróżnia:

Bezpośredni kontakt z uczniem - 
nasza szkoła działa już od początku 1998 roku i przez cały ten czas nie zmieniło się nasze podejście: wciąż najbardziej liczy się dla nas bezpośredni kontakt z uczniem i wyniki nauczania. Z tego względu nie zatrudniamy lektorów ani też nie zwiększamy rozmiarów grup. 

Nasza oferta skierowana jest głównie do uczniów szkoły podstawowej od klasy 5, gimnazjalistów i licealistów, dla których prowadzimy zajęcia przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty, gimnazjalnego i maturalnego. 
 
W przypadku zainteresowania osób spoza tej grupy wiekowej, istnieje możliwość zorganizowania dodatkowej grupy, realizującej odrębny materiał.
 
Oferowane przez nas kursy trwają od połowy września do końca roszku szkolnego w czerwcu i w tym czasie każda grupa ma 60 spotkań po dwie 45-minutowe lekcje.
 
W tym roku po raz kolejny istnieje mozliwość zorganizowania grupy z zajęciami wyłącznie w soboty (4 lekcje jednorazowo).

 
Ze względu na fakt, że dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, a od lat liczba chętnych zdecydowanie przekracza liczbę dostępnych miejsc, zachęcamy do jak najwcześniejszych zapisów na kolejny rok szkolny.
Strona głównaKursy językoweTłumaczeniaKontakt