Szkoła Języka Angielskiego AiT
... jesteś tu, gdzie najlepiej się uczyć
Kursy językowe
 Kursy języka angielskiego
 
Uwaga: Rozpoczynamy zapisy na rok szkolny 2017/2018.
Zapraszamy dzieci od 5 klasy szkoły podstawowej, gimnazjalistów i licealistów!

ZAPRASZAMY!

Co nas wyróżnia:

Bezpośredni kontakt z uczniem
 
Nasza szkoła działa już od początku 1998 roku i przez cały ten czas nie zmieniło się nasze podejście: wciąż najbardziej liczy się dla nas bezpośredni kontakt z uczniem i wyniki nauczania. Z tego względu nie zatrudniamy lektorów ani też nie zwiększamy rozmiarów grup. 
 
 
Nasza oferta skierowana jest głównie do gimnazjalistów i licealistów, dla których prowadzimy zajecia przygotowujące do egzaminów gimnazjalnego i maturalnego. 
 
W przypadku zainteresowania osób spoza tej grupy wiekowej, istnieje możliwość zorganizowania dodatkowej grupy, realizującej odrębny materiał.
 
Oferowane przez nas kursy trwają od połowy września do końca roszku szkolnego w czerwcu i w tym czasie każda grupa ma 60 spotkań po dwie 45-minutowe lekcje.
 
W tym roku po raz kolejny istnieje mozliwość zorganizowania grupy z zajęciami wyłącznie w soboty (4 lekcje jednorazowo).

 
Ze względu na fakt, iż dysponujemy ograniczoną liczbą; miejsc, a od lat liczba chętnych zdecydowanie przekracza liczbę dostępnych miejsc, zachęcamy do jak najwcześniejszych zapisów na kolejny rok szkolny.
Strona głównaKursy językoweTłumaczeniaKontakt